Get Adobe Flash player


           

O firmě

 

Firma Módní Mix má na oděvním trhu téměř dvacetiletou tradici. Začala jako malý obchůdek s textilem, hračkami a drogerií ve Veltrusech – tehdy známý jako JH Mix. Postupem času se však začala vyhraňovat pouze na obchod zabývající se módou a módními doplňky a její název se změnil na Módní Mix.

 

Malý obchůdek se po několika letech rozrostl prodejnu se širokým sortimentem odívání od dámského, pánského, dětského, přes prádlo, kabelky, módní doplňky, až po látky a lůžkoviny. Za dobu své existence si získává své stálé zákazníky.

 

Firma klade důraz na kvalitní materiály, módní trendy a individuální přístup ke klientovi. Majitelka obchodu paní Jindra Hlaváčková sleduje novinky ve světě módy, navštěvuje oděvní veletrhy a zajímá se o tuto branži, která je nejen její prací, ale také koníčkem.

 

Pokud navštívíte náš obchod, čeká vás milý personál, který vám nabídne nejen aktuální novinky, ale v případě, že potřebujete pomoci, ochotně vám poradí s výběrem oblečení vzhledem k účelu, módním trendům i vaší postavě. Pokud se potřebujete obléknout „odhlavy až k patě“, navštivte nás – u nás najdete vše pod jednou střechou, bez stresu a běhání po velkých nákupních centrech.

 

Naším cílem není pouze prodávat oblečení, ale docílit toho, aby se zákazník v ošacení dobře cítil, dobře vypadal a rád se k nám vracel.

 

Pokud náš obchod znáte, rádi vás opět uvidíme! Pokud jste u nás ještě nebyli, přijďte nás navštívit – určitě budete mile překvapeni!

Dárkové poukazy

Nevíte, jak nejlépe udělat radost svým blízkým?

 

Rádi byste potěšili své rodiče nebo partnery něčím originálním?

Chcete odměnit své zaměstnance neobvyklým způsobem?

 

Máme pro Vás řešení!

 

Využijte naší nabídky DÁRKOVÝCH POUKAZŮ.

Překlad stránek