Get Adobe Flash player


           

Dámská móda - prádlo

...

 

 

> Klasická dámská móda
> Mladá a sportovní móda
> Prádlo
 
.....

Značky dámského prádla, které Vám nabízíme...

 

 

Módní Mix

V obchodech Módní Mix najdete prádlo značek Timo, Siélei, Andrie. Tyto značky zaručují kvalitní materiály i střihy. Prodáváme nejen „klasiku“ (bílé, černé, tělové), ale také další krásné barvy a vzory. Najdete u nás všechny střihy podprsenek i kalhotek, od krajkových až po sportovní. Pokud máte problém s velikostí, není problém si prádlo u nás objednat. Nabízíme podprsenky i kalhotky ve velkých velikostech. Přijďte si vybrat, prádlo u nás můžete bez problémů vyzkoušet, rádi vám pomůžeme s výběrem!

 

Aby bylo spodní prádlo sexy, musí nejprve perfektně sedět. Pak musíte zvolit vhodný střih, barvu i materiál a náhle je tu dokonalost sama. Tak budete okouzlující, sebevědomá a krásná jedna dvě.

 

Několik slov o dámském prádle…

Spodní prádlo jednak chrání důležité orgány, formuje tělo, ale také může být, lépe řečeno, mělo by být vábné, aby vzbudilo zájem vaší drahé polovičky o vás.

Spodní prádlo jako takové však nesmí nikde nepříjemně tlačit, škrtit, způsobovat svědění. Také by mělo dobře sedět na správných místech. Tzv. podprsenka před lopatkami není dobrá a ani nevypadá hezky.

Ani různobarevné prádlo, ze kterého trčí jednotlivé kousky malých gumiček a nití nikoho nejspíš nenadchne. Takže pokud i ten kdysi nejlepší kousek vašeho šatníku, dnes již nejeví známky toho nejlepšího, vlivem nošení a praní, jednoduše ho vyhoďte. Svoji funkci již splnil a tak to prostě chodí. Navíc, pokud je prádlo skutečně vytahané, může vám jedině uškodit. Prádlo se špatným tvarem také dává tělu nesprávný tvar, a proto snadno můžete přijít o své dokonalé křivky.

A pokud se nemůžete vzdát své nejoblíbenější podprsenky a říkáte si, že ji budete nosit  „na doma“ apod., uvědomte si, že kdykoli může přijít doba, kdy budete nuceni se svléct a jistě vám sebevědomí mnohonásobně spadne, jestliže budete mít na sobě ne zrovna vábné prádlo.

Což však neznamená, že byste měl/a vždy nosit dokonalé krajky, zakrývající vše jen tak tak. Naopak, v prádle se musíte líbit především samy sobě. To zaručí přirozené sebevědomí a umění nosit spodní prádlo.

 

Druhy dámského prádla

Druhů dámského spodního prádla je mraky. Vybírat lze z oblíbeného druhu, tvaru, střihu, materiálů anebo barev.

 

Podprsenka

Milé dámy, správná podprsenka musí nejen dobře vypadat, ale také perfektně sedět. To je totiž základ toho, že v prádle budete vypadat dobře. A nemusí být vůbec protkáno černo-červenými krajkami. I jednoduchá bílá podprsenka může zaručit vábnou podívanou pro vašeho partnera, samozřejmě pokud dobře sedí. To stejné platí naopak - co na tom, že máte luxusní erotické prádlo, když vám nesedí, pořád někde něco trčí, nebo je obsah podprsenky poloprázdný.

Totální fiasko jsou pak seprané, vytahané a zažmolkované podprsenky. S těma ihned do koše.

 

Košilka

Nosily jsme ji jako malá děvčátka, a některé ji nosíme i teď. Dámská košilka má tu skvělou vlastnost, že za ni můžeme schovat nepříliš dokonalé bříško. Navíc se nyní nevyrábí pouze bílé bavlněné klasiky, ale i krásné, barevné a krajkové titěrnosti, které mohou zájem vašeho muže o vás ještě zvýšit.

Košilka je také dobrá na spaní, zejména pro ty, kterým bývá v noci horko.

 

Korzet

Od košilky ke korzetu. Co si budeme namlouvat - korzety jsou a budou hlavně pro muže. Lépe řečeno pro oko muže. Pokud si nějaká žena korzet pořídí, kupuje to s největší pravděpodobností pro vzrušení svého partnera.

Ani zde však nezapomínejte, že musí perfektně sedět a musíte se v něm cítit dobře. Pokud si korzet v prodejně z nějakého důvodu nebudete zkoušet, kupte raději ten ta šněrování, ať můžete dorovnat případné nedostatky.

 

Podvazkový pás, podvazky

Říkáte si, že se Vás to netýká, že nebudete nikomu dělat lacinou holku? Ale no tak, většina mužů po punčocháčích zavěšených na podvazkovém pásu a podvazcích touží. A pokud už jim nepropadla, určitě by si alespoň jednou přála vás v nich vidět. Takže - co tak svého partnera překvapit?

Na trhu jsou snad všechny možné barvy, i když samozřejmě převládá klasika – černá, bílá, případně červená.

 

Kalhotky

Pokud si vybíráte kalhotky podle toho, abyste se zavděčila mužům, není to úplně to pravé. Protože ne každý chlap obdivuje to, co jiný. Jeden dává přednost titěrným tangům, jiný preferuje krajkové kalhotky s nohavičkami a další klasický střih. Nejdůležitější však je, aby žena v kalhotkách dobře vypadala a tak se i cítila.

Pokud si myslíte, že celulitidu na zadečku skryjete tak, že si dáte klasické kalhotky, ani tak nemusíte mít vyhráno. Okraje se mohou zařezávat a to nemusí být zrovna příjemný pohled na vaše, i tak dokonalé pozadí.

Takže nepsané pravidlo při koupi kalhotek zní – raději větší, než menší.

I když úplně plandavé nejsou také nic k pokoukání.

 

Druhy kalhotek

pro přehled je nutné uvést všechny možné druhy dámských kalhotek

  • klasické – ty si snad každý umí představit. Zakrývají vše potřebné a větší část zadečku. Jsou většinou pohodlné, ale jelikož se vyrábějí nejčastěji pouze z bavlny, nejsou nijak sexy
  • klasické vykrojené – neboli mezník mezi klasikou a tangy. Tyto kalhotky už jsou i sexy a na výrobu se používají i lesklé, pevné materiály, či krajky.
  • tanga – první tanga vzbuzovala pohoršení, dnes jsou běžné, co více, dle nezávislých průzkumů je nosí velká skupina žen. Je však pravdou, že i zde jsou tanga pouze skupina, která zahrnuje několik dalších druhů, jako jsou masivní tanga, klasická, přes malé až k úplným nitkám.
  • kalhotky s nohavičkami – dá se říct, že jsou to nejmladší kalhotky. Vyrábějí se také z široké škály materiálů, barev a i veselými motivy. Nejvíce sluší velice štíhlým ženám a dívkám se sportovní až chlapeckou postavou.

 

Zde naleznete fotogalerii dámské módy:

Dárkové poukazy

Nevíte, jak nejlépe udělat radost svým blízkým?

 

Rádi byste potěšili své rodiče nebo partnery něčím originálním?

Chcete odměnit své zaměstnance neobvyklým způsobem?

 

Máme pro Vás řešení!

 

Využijte naší nabídky DÁRKOVÝCH POUKAZŮ.

Překlad stránek